פתרונות לניהול ציי מחשבי Apple

פתרונות לניהול ציי מחשבי Apple

חברת נין נון, מוסמכת ASE של Apple בתחום החינוך, הנה ספקית מורשית מטעם חברת Zulu Desk לשיווק ושרות של  מערכות MDM לניהול ציי מכשירי Apple בבתי ספר

מה זה MDM?

MDM - (Mobile Device Management) הוא פתרון תוכנה יעיל ומהיר לניהול, שליטה ואבטחת ציי מכשירים ניידים מבית Apple (מטלפונים ניידים ועד iPOds, iPadsImac) ממקום מרכזי אחד. MDM מייתר את הצורך להגדיר ולנהל כל מכשיר בנפרד, ובאמצעותו מנוהלים בצורה מרוכזת ואלחוטית מכשירים המצויים בפריסה רחבה, אפילו מחוץ לרשת בית הספר או הארגון. המערכת מאפשרת גישה מרחוק למידע שביה"ס רוצה להפיץ תלמידים כולל הגדרות והתקנות מרוכזות וניהול אפליקציות  - וזאת ללא הפרעה למהלך הלימודים ולשימוש השוטף של משתמשי הקצה

יתרונות המערכת לבתי הספר?

  •          הגדרת פרופילים שונים למכשירים ולקבוצות – והפצתם עפ"י סיווג המשתמש/קבוצה/תלמיד. לאחר הגדרת הפרופיל, הפעלת המכשירים וחיבורם לרשת, כל הגדרות הפרופיל יותקנו באופן אוטומטי.
  •          שירות ותמיכה מרחוק - נציגי השירות של נין נון יכולים לשחזר סיסמא, לעדכן תוכנה ולהתקין אפליקציה מחדש במידת הצורך, וכן לתת מענה לכל בעיה שתתעורר.
  •          נוחות משתמשים מקסימלית  -  בלחיצת כפתור,  מקבלים המשתמשים את כל המידע הנדרש להם, במועד הרצוי להם ובאופן עצמאי. והתוצאה: כיתה שלמה מעודכנת בזמן קצר, ללא בטיפול בכל מכשיר בנפרד.
  •          הגנה על מכשירים - עדכון אפליקציות ותוכנות חדשות, כולל, במידת הצורך,  חסימת מכשירים שאבדו או נגנבו.המערכת מאובטחת ומתעדכנת בזמן אמת ומספקת תאימות מושלמת למערכת ההפעלה של Apple.
  •          אכיפת מדיניות אבטחת מידע - למשל: כבוי מסך ומצלמה, נעילת סיסמה ונעילת מסך
  •          איסוף נתונים אוטומטי בפרקי זמן שונים - אודות המשתמש, החומרה, האפליקציות ועוד, כדי  שהמידע במכשיר יהיה מדויק ועדכני תמיד.
  •          אתחול מכשירים ומחיקת נתונים בלחיצת כפתור אחת מרחוק עפ"י הצורך.

 

לסיכום, זולו דסק הוא הפתרון המיטבי והיעיל ביותר ללקוחות הזקוקים ל:* ניהול יעיל ומהיר של מכשירים ניידים ללא הפרעה למשתמשים * תחזוקה הדוקה *פיקוח ובקרה *אבטחה מלאה * עבודה אפקטיבית ומזעור הסחות דעת של התלמידים

לפרטים נוספים, צרו קשר ב 9495*

 


טופס התקשרות

* שדה חובה